BlogMat

Ukázkové stránky ke stažení

Dnes si povíme, jak vytvořit svou vlastní stránku. Jak ji teda napsat v html kódech. Na ukázku je ke stažení a Vy si ji můžete dle libosti předělat. Povíme si jak.

Stáhneme si ukázkové stránky. Odkaz ke stažení je níže. Soubor index.html otevřeme pomocí poznámkového bloku. Uvidíme v něm html kódy, které můžeme předělat nebo doplnit.

Kód <h1>BlogMat - Jak vytvořit web</h1> můžeme změnit. Místo BlogMat - Jak vytvořit web můžeme napsat titulek webu. Například když chcete mít web o programování, napíšeme tam programování webu. Volba je na Vás.

Kód Menu: <a href="http://www.blogmat.cz">BlogMat</a> - <a href="http://www.ukazka.blogmat.cz">Úvodní stránka</a> můžeme také předělat. Menu necháme, ale odkazy můžeme změnit. Místo www.ukazka.blogmat.cz můžeme změnit na URL adresu svého webu. Odkazy můžeme přidávat i ubírat.

Kód <h2>Úvodní stránka</h2> změníme na název kategorie webu.

Mezi kód <p>něco</p> můžeme přidat text, který chceme na stránce mít. Tento kód dělá odstavce.

Nyní jsme si stručně řekly, co můžeme předělat. Předělaný kódy nahrajeme na hosting. Jak? To se dozvíte v článku Hosting, který naleznete na našem webu pomocí našeho vyhledávače na levé straně webu. Po nahrání na hosting, by jsme měly zadat URL Vašeho webu, kam jste nahrály soubor a měly bychom vidět svou předělanou stránku. Takhle si s kódy můžeme pohrát. Přidávat i ubírat. Kódy které můžete přidat do index.html si povíme v sekci HTML kódy na našem webu. (dne 11.2. 2017 ještě není sekce vytvořena, ale brzy bude).

Ukázka jak vypadá stránka, která je u nás ke stažení:
[www.ukazka.blogmat.cz]
Ukázková stránka ke stažení:
[Ukázková stránka ke stažení]

Ukázkovou stránku stáhneme a rozbalíme. Poté ji předěláme podle návodu a nahrajeme na hosting.
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti