BlogMat

Total Commander

Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
Co je to Total Commander?

Total commander je program p
řes který nahrajete soubory (html, php, css, ..). Funguje na stejném principu jako FTP klient.
Je to pravd
ěpodobně nejoblíbenější, nejpoužívanější a nejpropracovanější souborový manažer. Dříve se mu říkávalo Windows Commander. Je oblíben jak u profesionálů, tak u začátečníků.

Jak pou
žívat Total Commander?

Popíšeme si men
ší návod, jak program používat a to zejména na ty věci, které jsou zásadní. Když si otevřeme Total Commander, tak klikneme na tlačítko FTP (ikonka v horní části programu). Otevře se nám připojení k serveru FTP. Pomocí něho využijeme možnost nahrávat soubory na internet. Předtím si ale musíme zjistit udáje k připojení FTP, který by měl být zveřejněn u hostingované služby, kterou jste si vybraly. Klikneme tedy na nové připojení. Otevře se nám další tabulka. Do název relace můžeme napsat cokoliv. Je to pouze zobrazovací název v programu v FTP. Další položky, které je třeba zjistit, musíme vyplnit, aby nám to šlo. Ty nutné položky jsou hostitel, jméno uživatele a heslo. Po vyplnění klikneme na ok. V programu by jsme v tuto chvíly měly mít zobrazené připojení, kde stačí vybrat připojení a kliknoutna tlačítko připojit. Pokud jste se připojily, postupovaly
jste správn
ě. Nyní už jen můžeme nahrávat soubory. Například v levé části máme soubory nahrane v FTP a druhé pravé části soubory v počítači. Můžeme tedy pouhým přetažením kopírovat soubory z PC do FTP.

Video návod na téma Jak pracovat s Total Commanderem neboli jak nahrát data na hosting pomocí FTP. Ukazujeme Vám jak jej nainstalovat a jak se připojit. Zadané informace, které do programu zadáváme by Vám měl zdělit Váš poskytovatel hostingu.

TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti