BlogMat

Seznam autosurfů

Autohity nebo také autosurfy, manuálsurfy a podobně jsou webové portály k rychlému získání velké návštěvnosti stránky jak zdarma tak i placeně. Prioritou těchto portálů je, aby jste získaly hodně ovoce za nízkou nebo dokonce žádnou finanční částku. Je možné se u nich zaregistrovat a do hodiny mít i tisícovku návštěv denně zdarma. Využívají je velké množství webmástery neboli majitelů webů. My Vám v tomto článku nabídneme pouze české autosurfy.

Autosurfy české

Websurf.cz - Toto je jeden z Top autosurfů. Získat zde můžete i 1000 návštěvníků denně a to zdarma. K nabídce je získávat kredity za autosurfování, manuálsurfování nebo bestsurfování. Za kredity získáváte návštěvnost a to tak, že si na stránce přidáte web, který Vám musí schválit a pak už jen naskakují návštěvníci. V čem je tato stránka výjmečná od ostatních? Malé množství tzv. Pay kreditů si můžete naspořit z Pay surfování nebo si Pay kredity musíte koupit. Za ty tak dostanete velice kvalitní návštěvnost a to i v řádech několika tisíců. Bližší info najdete na stránce.

Seosurf.cz - Zde získáte manuálsurfováním (ručně klikáte pro zobrazení nové stránky) kredity a ty pak stejným způsobem utratíte. Tedy vložíte si stránku do manuálsurfování a Vám běží nový návštěvníci na web. Výhodu to má takovou (manuál surfování), že Vaší stránku návštěvník určitě uvidí a může ho tak na Vašem webu něco zaujmout. Horší je to se sbíráním kreditů. Zabírá to čas. Za to u autosurfování to beží samo a můžete se věnovat něčemu zajímavějšímu.

Autohits.horys.com - Ačkoliv název tohoto autosurfy mluví za to, že je to zahraniční autosurf, tak to tak není. Jedná se o český autosurf. Princip je stejný jako u autosurfů. Zobrazují se Vám automaticky nové a nové stránky a tím získáváte kredity. Za ty pak získáváte návštěvníky podobným způsobem jako jste je získaly.
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti