BlogMat

Program na tvorbu webu

ReR
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
Programovat stránky můžete i bez znalostí html, php, java script kódů. Je to opravdu jednoduché. Stačí si stáhnout program na tvorbu webové stránky a vytvářet. My si zde povíme konkrétně o wysiwyg programu konkrétně wysiwyg web builder. Je u nás ke stažení zdarma. S tímto programem dokážete ledacos. Od jednoduchých stránek po propracované weby. Náš Blogmat.cz je vytvořen prostřednictvím tohoto programu. Máte tedy názornou ukázku, co se dá udělat a jak to vypadá když pomocí něj vytváříte web.

Na Wysiwyg Web Builder jde i čeština, ale tu si musíte zakoupit. Dále je požadována ikonka editoru na každé vytvořené stránce s tímto programem. Tu můžete jako my odstranit, pokud si editor zakoupíte. Stojí to pár stovek, ale jde to i zdarma.

Co vše se dá dělat ve Wysiwyg Web Builder? Můžete přednastavit vzhled webu, vybrat si hned z několika možností menu, můžete přidávat html či php kódy, h1 nadpisy, meta tagy jako je popis webu a klíčová slova, můžete inportovat obrázky, youtube videa, flash soubory, můžete přidávat formuláře, vložit přihlašování na web stránku, RSS kanály, platební metodu PayPal.com a to vše pouhým kliknutím myši na možnosti programu a vyplněním základních údajů jako je databáze a podobně.

Doporučuji všem vytvářet stránky pomocí tohoto editoru. Je to lepší jak redakční systémy, weby zdarma u různých poskytovatelů či nějaké blogy.
[Wysiwyg Web Builder ke stažení]
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti