BlogMat

Program na tvorbu designu

ReR
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
Programů na tvorbu designu je spousta. My si zde v tomto článku popíšem pouze jeden, který je podle našeho názoru nejlepší. Sami ho využíváme k předělání reklamních bannerů. Můžete to také využít na zlepšení vzhledu Vašich bannerů. Program na tvorbu banneru najdete na naší stránce a my si výsledný banner můžeme ještě vylepšit. Jednoduše si stáhneme program, který je ke stažení níže. Po nainstalování si otevřeme obrázek banneru a už jen poupravujeme, uložíme a nahrajeme na hosting. Tak jsme to udělaly my a musíte uznat, že jsou celkem hezké.

Program na tvorbu designu o kterém tu píšeme se jmenuje Zoner Photo Studio X. Na 30 dní získáte program zdarma. Poté si ho musíte koupit za pár stovek, ale také Vám na 30 dní může stačit. U tohodle programu na tvorbu designu budete mít i průvodce, jak s takovým programem pracovat. My jsme to zvládly i bez průvodce a zvládly jsme to, takže věříme, že to zvládnete i Vy ať už s průvodcem nebo bez něj. Program si stáhněte skrz odkaz uveden pod tímto článkem. Obrovská výhoda je, že je v češtině.

Pokud chcete vytvářet i design webové stránky a ne jen reklamní bannery, doporučujem program malování, který má každý počítač a výsledný vzhled webu z programu na malování poupravíme v programu Zoner Photo Studio X.
[Zoner Photo Studio X ke stažení zdarma]
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti