BlogMat

Linkbuilding

ReR
Co to je linkbuilding? Linkbuilding je v překladu budování zpětných odkazů. Zpětné odkazy jsou odkazy na cizích stránkách vedoucí na Váš web. Je dobré, mít zpětný odkaz na všech podstránkách cizích webů. Tím více zpětných odkazů získáte a tím více budou důležitější. Na jakých cizích stránkám mít zpětný odkaz? To je také velice důležité. Je dobré mít zpětný odkaz především na stránkách se stejným tématem či podobujícím se. V našem případě jsou to stránky, které se zajímají o tvorbě www stránek například tvorba webu na zakázku, reklama pro webové stránky a podobně.
Co je ale dělat se zpětnými odkazy? Čím více budete mít zpětných odkazů vedený na Váš web, tím lepší pozici ve vyhledávání u vyhledávačů budete mít (seznam.cz, googl.cz). Čím lepší umístění ve vyhledávačím budete mít, tím více návštěvníků se objeví Vaší stránku ve vyhledávání a tím větší bude návštěvnost webu. Sbírejte pro to tedy co nejvíce kvalitních zpětných odkazů. Hlavně ne z internetových katalogů, ale obyčejných webů a blogů.
Důležitost stránky, která odkazuje na Váš web je různá a to poznáte podle hodnocení webu od Googlu (tzv. Pagerank) a od Seznamu (tzv. SRank). Kde takové hodnocení najdeme a zjistíme si povíme v článku Weby se službami pro web v kategorii Specifikace nebo článek vyhledejte pomocí našeho vyhledávače na stránce.
Budování zpětných odkazů tedy vede k úspěchu Vaší www stránky, tak sbírejte.
V případě, že by jste chtěly vyměnit zpětný odkaz s námi, nám neváhejte napsat na naší emailovou adresu, kterou najdete pod statistikami návštěvnosti. Rádi si s Vámi zpětný odkaz vyměníme i když třeba nebude Váš web na stejné téma.
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti