BlogMat

Jak vytvořit banner

Banner je tzv. reklama. Nejčastěji se setkáváme s velikostí banneru 480x60, jako je i na našem blogu. Pomocí bannerové reklamy, můžete vydělávat peníze za kliknutí na banner nebo si bannerovou reklamu u někoho pronajmout. Částky se pohybují různě. Záleží na návštěvnosti daného webu, portálu, blogu a podobně. Může to být v rámci stovkách, ale také i tisíců či statisíců.
Reklamní banner, který Vám bude vydělávat za prokliky, poskytuje třeba seznam nebo googl. Nemusíte tedy shánět nějaké sponzory. Jde to i přes tyti velké společnosti. Sami jsme si udělaly reklamu od seznamu.

Teď si ale povíme, jak takový banner zdarma vytvořit. Samozřejmě si ho můžete koupit (nechat udělat) podle svých představ, ale myslím, že si ho kupovat nemusíte.
Jako dobrý web k vytvoření jednoduchého banneru můžete například na www.mybannermaker.com. Je to zahraniční stránka, ale to je detail. Stačí si na úvodní stránce vybrat velikost banneru, který se Vám ukáže v horní části webu. Pak klikněte na background a tam vyberte v jakých barvách reklamní banner chcete. Druhá možnost je Text. Tam si napíšete, co mát být na banneru napsáno. V našem případě třeba Jak vytvořit web. Můžete si tam nastavit velikost písma, styl písma, velikost a umístění textu. Další možnosti přeskočíme a přejdeme na sekci SAVE. Klikněte tedy na něj. Jeďte níže a tam naleznete Save The Banner a tak na něj klikněte. Vyberte free možnost. Zobrazí se Vám HTML kód. Ten trochu předěláme. Najděte v něm toto: http://mybannermaker.com. To přepište na svou URL stránku a nakonec celý předělaný HTML kód vložte na web. Po vložení na svůj web, by se Vám měl zobrazit a po kliknutí na něj, se zobrazit Vaše stránka. To je vše. Máte hotovo. Opravdu na tom není nic těžkého.  Takových stránek na výrobu reklamního banneru je spousta. Můžete si najít i lepší. Záleží na Vás, jaký Vám vyhovuje.

Reklamní banner lze udělat i s programem Banner Maker Pro 6.0.5. Ke stažení je na naší stránce. Program je jednoduchý a v angličtině, ale po rozkoukání to zvládnete ovládat. V případě nouze nás kontaktujte. Výhodou programu je, že neobsahuje žádnou reklamu či zbytečné texty navíc a je to jako od profíka. Doporučujeme Vám spíše ten program. Tak neváhejte a vyzkoušejte.


[Banner Maker Pro 6.0.5. ke stažení]
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti