BlogMat

Internetové katalogy

ReR
Internetové katalogy jsou stránky s popisem, názvem a URL adresy různých webů. Je to takový seznam www stránek s popisem. Internetové katalogy byly dříve velice důležité. Zdůrazdňuji dříve. Teď už to tak není. Dříve byly důležité pro SEO. Čím více katalogů obsahovalo Vaší URL stránky, tím jste měly stránku na lepším umístěním ve výsledků vyhledávání. Dnes už nemá žádný smysl, registrovat svou novou stránku do internetových katalogů. Důležitější jsou tzv. zpětné odkazy z různých webů, blogů a podobně. Nikoliv katalogů. O tom si ale povíme v článku Linkbuilding, který najdeme v sekci Specifikace. Můžete ho najít i ve vyhledávači na naší stránce.
Existuje spousty webů, který poskytují registraci do katalogů za peníze. Stojí to cca 5,- Kč za jeden registrovaný web v katalogu. Dnes už musí pomalu krachovat nebo v lepším případě se někdo naivní najde a vyzkouší to. Jak už jsme napsaly, je to zbytečné.

Doufáme, že se tuhle novinku dozvíte v čas než si zaplatíte nebo sami zaregistrujete své webové stránky do internetových katalogů.

Přejeme mnoho úspěchů s informacemi na linkbuilding.
Partnerské weby
Copyright © 2016 - 2017 by Jakub Rubeš
All Rights reserved
E-Mail: kubassi(zavináč)email.cz
TOPlist

Webhosting Endora.cz Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti